טויוטה קורולה - המסלול שלך לרכב המשפחתי

הקורולה של טויוטה נחשבת כבר שנים לאחת המכוניות המבוקשות ביותר בשוק המשומשות בישראל. כעת לאחר השקת מערך “טויוטה סלקט” מבית יוניון מוטורס אתם גם יכולים להיות בטוחים שתשימו את היד על אקזמפלר מוצלח שישרת אתכם שנים רבות. כל הפרטים בכתבה

הקורולה של טויוטה היא כבר מזמן הרבה יותר מעוד מכונית משפחתית ולמעשה מדובר באייקון עולמי, ברכב שנכנס לספרי ההיסטוריה ובמכונית הנמכרת בתבל אי פעם עם מעל ל-42 מיליון דגמי Corolla שעלו על כבישי העולם מאז השקת הדגם לפני יובל שנים.

מה שאפילו יותר מדהים מהנתון זה הוא שכ-70% מהמכוניות הללו שיוצרו ב-50 שנה האחרונות עדיין נמצאות בשימוש.

לישראל הקורולה הגיעה בשנת 1992, בשלהי הדור שישי, ומאז ועד היום היא אחת המכוניות הנמכרות ביותר בשוק המקומי. מעבר לפופולריות שלה כמכונית חדשה, הקורולה נהנית מביקושים יוצאי דופן בשוק המשומשות ובמשך שנים היא נחשבת לאחת המכוניות שהכי קל למכור ולכזו ששומרת על הערך שלה בצורה מיטבית.

רכישת טויוטה קורולה משומשת בבטחה

מעבר לשימושיות המשפחתית וליחידות ההנעה המוצלחות שתמיד היו חלק מה-DNA שלה, לקורולה יצא שם של מכונית אמינה בצורה יוצאת דופן מהסוג שפשוט אי אפשר להרוס.

עם זאת, על אף שנראה שקורולה יכולה לשרוד כנראה כל התעללות, יש להניח שאם אתם שוקלים לרכוש טויוטה משומשת אתם בוודאי מעדיפים לקנות אחת שטופלה כראוי וזכתה ליחס אוהב וכאן נכנס לתמונה “טויוטה סלקט” – המקום היחידי בו תוכלו להיות בטוחים לגמרי כי רכשתם רכב במצב מצוין. רכב משומש אבל “כמו חדש”.

155 בדיקות מקיפות לכל רכב

כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של מערך סלקט מבית “יוניון מוטורס”, היבואנית הרשמית של טויוטה בישראל, כל רכב עובר לא פחות מ-155 בדיקות שונות ורק רכבים שעברו בהצלחה את כל התהליך, לא עברו תאונות בעלות משמעות בעברן וטופלו על פי הוראות היצרן מתקבלים לטויוטה סלקט. רכבים אלו זוכים לתגית “Certified” ולאחריות מלאה של היבואן לתקופה של שנה או ל- 20 אלף קילומטרים.

בשל אמינותה המופלגת והשימושיות המשפחתית המצוינת, הקורולה נחשבת למבוקשת בקרב ציי הרכב וחברות הליסינג. אמנם יש ציים ששומרים על הרכבים שלהם בקפידה, אך יש גם כאלה שלא ממש עושים זאת ובניגוד לאחוזים הגבוהים בשוק המשומשות של קורולות שהחלו את דרכן בציי רכב, במערך סלקט כמעט 90 אחוזים מהרכבים הם מידיים פרטיות.

גם אם אין לכם תקציב לרכב מהשנתונים האחרונים אבל אתם עדיין נחושים בדעתכם ללכת על בטוח ולקנות קורולה, יש לכם בהחלט מה לחפש ב”טויוטה סלקט”. והסיבה היא הביטחון המוחלט של “יוניון מוטורס” ברמה הגבוהה של דגמי טויוטה הנמצאים ב “סלקט” , ניתן למצוא גם רכבים בני 8 שנים או כאלה שעברו כבר 160 אלף קילומטרים וחשוב לציין שגם הם זוכים לאחריות מלאה.

תהליך השבחה וטיפולים קפדניים לכל רכב

יתרה מזאת, במערך “סלקט” מקפידים להעניק ללקוחות חוויית רכישה ייחודית, כך שכל רכב שמתקבל לסלקט עובר לפני מכירתו תהליך השבחה קפדני הכולל טיפולים שוטפים, החלפת חלקים מתבלים, ניקוי יסודי וגם טיפולי קוסמטיקה כמו תיקוני פחחות קלים כדי להעניק לרכב מראה חדש.

עם זאת, בטויוטה סלקט לא מנסים להסתיר דבר מאחורי המראה הבוהק וקיימת שקיפות מלאה של היסטורית הטיפולים והתיקונים שבוצעו במהלך כל חייו של כל רכב המוצע למכירה.

אפילו לוי יצחק, המחבר של מחירון הרכב החשוב בישראל, התרשם מהרמה הגבוהה של הרכבים המוצעים למכירה דרך מערך “סלקט” וקבע כי הם שווים כ-5% יותר ממחיר המחירון.

אפשרויות מימון מגוונות

אם אין לכם את כל הכסף ביד ואתם בכל זאת חושקים דווקא בקורולה במצב מצוין, תוכלו לקבל ב”טויוטה סלקט” פריסת תשלומים המותאמת אישית ליכולותיכם, תנאי אשראי נוחים וריבית אטרקטיבית מאוד עם ליווי בנקאי מלא.

למעשה, אם אתם שוקלים לרכוש קורולה כל שעליכם לעשות הוא להגיע לאחד ממתחמי “סלקט” בסוכנויות טויוטה או להיכנס ולבדוק את ההיצע באתר האינטרנט טויוטה סלקט המתעדכן על בסיס יומי, לבחור את הקורולה שעושה לכם את זה, לסגור את הפרטים הטכנים, לסובב את המפתח ולהתחיל מיד ליהנות ממש כמו מרכב חדש.

X

לפרטים נוספים
מנציג/ת טויוטה סלקט

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות