רכב מנהלים יד שניה: הכירו את טויוטה קאמרי

רוצים לנסוע כמו מנכ”ל ולשלם הרבה פחות? הכירו את טויוטה קאמרי, אחת המכוניות הפופולאריות בארצות הברית כבר מעל עשור! איך ליהנות ממכונית מנהלים גדולה, מפנקת ומאובזרת, עם שקט נפשי וכל היתרונות של טויוטה סלקט? הכתבה הזו בשבילכם

אין מכוניות רבות שזכו למעמד כמו זה של טויוטה קאמרי. מכונית המנהלים של טויוטה שהוצגה במקור עוד בסוף שנות השבעים של המאה העשרים, היא מכונית הנוסעים הנמכרת ביותר בארה”ב ב-14 השנים האחרונות ברציפות! נתון מרשים זה מעיד לא רק על כך שהאמריקנים אוהבים ומעריכים את הקאמרי, הם גם עושים זאת בהתמדה לאורך שנים ויש לכך לא מעט סיבות טובות.

טויוטה קאמרי – היתרונות בגודל

טויוטה קאמרי משווקת בארה”ב כמכונית משפחתית גדולה, ואילו בשוק הישראלי שהוא בעל מאפיינים שונים מזה האמריקני היא משתייכת לפלח מכוניות המנהלים. הממדים שלה – אורך כולל של 4.850 מטרים ובסיס גלגלים המשתרע על פני 2.775 מטרים – הופכים אותה למכונית בעלת נוכחות ובזכותם תא הנוסעים של הקאמרי מרווח במיוחד.

היא מעוצבת למשעי עם גריל ויחידות תאורה קדמיות בעלי מראה מתוחכם, פרופיל זורם ודינמי ואחוריים מפוסלים עם תא מטען גדול ושימושי. תא הנוסעים כאמור רחב, גדול ומרווח במיוחד, וסביבת הנהג נוחה ועשירה בפריטי אבזור מפנקים.

טויוטה קאמרי יד שניה

מכונית המנהלים של טויוטה הגיעה לישראל בייבוא סדיר של יוניון מוטורס החל משנת 2007, אז היא הוצעה עם מנועי בנזין שישה צילינדרים 3.5 ליטר או ארבעה צילינדרים 2.4 ליטר עם 277 ו-167 כוחות סוס בהתאמה ובשידוך לתיבת הילוכים אוטומטית.

בשני המקרים הציעה הקאמרי ביצועים מצויינים (תאוצה למאה קמ”ש תוך פחות משבע שניות בגרסה עם המנוע הגדול), כאשר גרסת 2.4 ליטרים הסתפקה גם בצריכת דלק צנועה יחסית. הקאמרי שווקה בתחילה בשלוש רמות גימור – כולן עשירות ומפנקות – עם 8 כריות אוויר, בקרת אקלים מפוצלת, מושבי עור בגרסה הבכירה ועוד.

בשנת 2013 הגיע לישראל הדור החדש של הקאמרי עם עיצוב חדש, מנוע 2.5 ליטרים חדש בעל 178 כוחות סוס ותיבת הילוכים אוטומטית עם שישה יחסי העברה (לעומת חמישה בגרסת 2.4 ליטר בעבר). הדגם החדש שווק ברמת גימור גבוהה עם מושבי עור חשמליים, כפתור התנעה, מצלמת נסיעה לאחור ועוד.

באותה שנה הגיעה לישראל לראשונה גם הקאמרי ההיברידית שזכתה להצלחה רבה. הגרסה “הירוקה” של הקאמרי מצויידת במנוע בנזין 2.5 ליטר ובנוסף גם במנוע חשמלי שיחדיו מספקים 200 כוחות סוס. הקאמרי ההיברידית מציעה ביצועים מעולים לצד רמות פליטת מזהמים וצריכת דלק נמוכות. המנוע החשמלי מספק כוח כבר מסל”ד נמוך (הוא אינו תלוי במנוע הבנזין), וחוויית הנסיעה שקטה וחלקה, כראוי למכונית מנהלים מתקדמת. כמובן שגם הקאמרי ההיברידית מאובזרת למשעי והיא נמכרה עם מושבי עור, 10 כריות אוויר, מערכת מולטימדיה, התנעה ללא מפתח ועוד ועוד.

טויוטה קאמרי יד שניה – השילוב המנצח בין איכות לעיצוב

ההצלחה הפנומנלית של טויוטה קאמרי היא תוצאה של המאפיינים שלה: גדולה, מרשימה, מרווחת ומאובזרת, עם ביצועים מצויינים וחוויית נסיעה שקטה וחלקה. זאת ועוד, הקאמרי זכתה לאורך השנים לציונים מעולים בסקרי אמינות כמו זה שנערך על ידי J D Power, והיא ממוקמת דרך קבע באחד ממקומות הראשונים בקטגוריה שלה.

כמו כל דגמי טויוטה, גם הקאמרי נהנית מרמת אמינות גבוהה במיוחד, אבל כשבאים לרכוש רכב משומש יש חשיבות לא רק לרכב עצמו אלא גם למקור ממנו קונים. טויוטה סלקט מהווה את הפתרון המושלם עבור מי שרוצה ליהנות מכל היתרונות של רכבי טויוטה, ולעשות זאת בראש שקט.

בטויוטה סלקט תמצאו מגוון רחב של דגמי טויוטה קאמרי יד 2 משנתונים שונים. אנחנו מוכרים רק רכבים שיובאו לישראל על ידי יוניון מוטורס, היבואנית הרשמית של טויוטה לישראל. הרוב המכריע של רכבי טויוטה סלקט היו בבעלות פרטית, ולנבחרת הרכבים שמוצעים למכירה מתקבלים רק כאלו שהם בני עד שמונה שנים ונסעו עד 160,000 קילומטרים, ללא תאונות שלדה ונקיים מעיקולים ומשעבודים.

לאחר המיון הראשוני, הרכבים בטויוטה סלקט עוברים תהליך בדיקה קפדני במיוחד: כל רכב עובר לא פחות מ-155 בדיקות שונות על ידי צוות טכני מוסמך כדי לוודא ולהבטיח שהוא תקין ואיכותי, הן מבחינה מכנית והן מבחינה ויזואלית. במידה והרכב עובר את הבדיקות בהצלחה, השלב הבא הוא תהליך השבחה מלא ומקיף הכולל במידת הצורך טיפול, החלפת חלקים שהתבלו, ניקוי ואפילו פחחות אם צריך – הכול כדי שיהיה ממש “כמו חדש”.

ואם כבר כמו חדש, אנחנו כל כך בטוחים באמינות של רכבי טויוטה ובתהליך המיון וההשבחה שלנו, שאנחנו מעניקים לרכבים שאנו מוכרים אחריות יבואן*. כך, כשיש שקיפות מלאה לגבי היסטוריית הטיפולים של כל רכב וגם אחריות יבואן, יחד עם שירותי מימון בהתאמה אישית, קל מתמיד להתקדם למכונית מנהלים מפנקת ומודרנית כמו טויוטה קאמרי בראש שקט.

משמעות המילה קאמרי ביפנית היא כתר – כראוי למכונית מנהלים שעומדת בפסגת היצע מכוניות הכביש של טויוטה בישראל. אם גם אתם רוצים את “היהלום שבכתר”, בואו לטויוטה סלקט ובחרו לכם רכב קאמרי כמו חדשה, באחריות.

* אחריות יבואן ניתנת בהתאם לתנאי העסקה ולרכב שנרכש

X

לפרטים נוספים
מנציג/ת טויוטה סלקט

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות