בין חדשנות לאמינות: טויוטה פריוס, אייקון היברידי

מה משותף לטום הנקס, ג’ניפר אניסטון, לאונרדו דיקפריו וקמרון דיאז? כולם נהגו או נוהגים בטויוטה פריוס, ועכשיו גם אתם יכולים להצטרף אליהם ולקנות טויוטה פריוס יד 2 בראש שקט. הכתבה הזו בשבילכם.

טויוטה פריוס, המכונית ההיברידית הראשונה שזכתה להצלחה מסחרית בעולם, מהווה דוגמה מושלמת למה שניתן להשיג כאשר משלבים קידמה טכנולוגית ודאגה לאיכות הסביבה. קשה להאמין שחלפו כבר עשרים שנים, אבל המכונית ההיברידית של טויוטה הושקה בשנת 1997 והפכה במהירות לתופעה עולמית.

שוחרי איכות סביבה, אנשים בעלי מצפון אקולוגי, חובבי טכנולוגיה וגם לא מעט ידוענים בחרו בפריוס והפכו אותה לאייקון של קידמה טכנולוגית אקולוגית. מאז ועד היום הפריוס מהווה שם גנרי למכונית היברידית, ועכשיו ניתן לרכוש טויוטה פריוס יד שניה בצורה קלה ובטוחה, עם אחריות יבואן.

לא פחות ממהפכה

העולם המערבי נאבק מזה שנים ארוכות בזיהום האוויר, בחור באוזון ובהתחממות הגלובלית. בשנת 1997 הטילה טויוטה למערכה חידוש מהפכני – מכונית היברידית חסכונית מתקדמת עם רמות פליטת מזהמים וצריכת דלק נמוכות במיוחד וחוויית נסיעה שקטה וחלקה – הפריוס.

הפריוס הגיעה לישראל לראשונה עם הדור השני ששווק בין השנים 2005 – 2008. עיצוב עתידני ומרשים, סביבת נהג אלגנטית שכללה מסך מגע גדול, חוויית נסיעה שקטה וייחודית וכמובן צריכת דלק נמוכה במיוחד, הפכו אותה להצלחה גדולה. הפריוס דור 2 צויידה במנוע בנזין 1.5 ליטרים שיחד עם מנוע חשמלי הקנו לפריוס ביצועים מצויינים ונסיעה חלקה. לתחושה הייחודית תרמה גם העובדה שבפריוס ניתן לנסוע תוך שימוש במנוע החשמלי בלבד ובשקט מופתי – לראשונה בשוק הישראלי. רמת הגימור הגבוהה של הפריוס כללה בין השאר פריטים שלא היו מקובלים באותה העת כמו מסך המגע הצבעוני הגדול, מערכת קול נשלטת מההגה ומערכת בקרת אקלים.

פריוס, פורצת דרך
פריוס, פורצת דרך

בשנת 2009 הציגה טויוטה את הדור השלישי של הפריוס שהגיע לישראל באותה השנה. דור זה הציג עיצוב עדכני, ממדים גדולים יותר, תא נוסעים משודרג ויחידת הנעה חדשה: מנוע בנזין בנפח 1.8 ליטרים שיחד עם מנוע חשמלי הפיקו 136 כוחות סוס וסיפקו ביצועים מעולים לצד צריכת דלק נמוכה. הפריוס דור 3 כלל מערכת התנעה ללא מפתח, ולראשונה גם כפתור EV לבחירה בנסיעה חשמלית טהורה. בשנת 2013 הצטרפה להיצע גרסת Plug-In עם אפשרות לטעינה באמצעות רשת החשמל הביתית.

הדור השלישי שווק עד שנת 2015, אז הגיעה לישראל טויוטה פריוס החדשה. דגם זה מעוצב בצורה שונה מעט מאלו שקדמו לו, עם מאפיינים דינמיים ומראה מחודד ומלוטש. סביבת הנהג מעוצבת ועשירה וגם רמת הגימור גבוהה עם מערכת בקרת אקלים, כפתור התנעה, מצלמת נסיעה לאחור, תצוגה עילית של נתוני הנסיעה, מערכת שמע עם תפעול מההגה ודיבורית בלותוט’, וכמובן גם כפתור EV לנסיעה חשמלית טהורה.

מאז הדור הראשון ועד היום, הפריוס הוכיחה באופן חד-משמעי שהמכונית ההיברידית של טויוטה שימושית, עמידה ואמינה בדיוק כמו שאר דגמי טויוטה. הפריוס אינה דורשת תחזוקה מיוחדת ואינה יקרה יותר לאחזקה מרכב רגיל. לא צריך להטעין אותה או לנקוט בפעולות מיוחדות כלשהן וכל אלו הופכים אותה לפופולרית במיוחד בשוק הרכב המשומש.

אמינות מוכחת בנוסף לאחריות יבואן

דגמי טויוטה פריוס יד שניה פופולריים מאוד בשוק הרכב המשומש, ואין מקור טוב יותר לפריוס יד 2 מאשר טויוטה סלקט. הרכבים שאנו מציעים למכירה עברו סינון קפדני ואצלנו תמצאו אך ורק רכבים מטופלים ואיכותיים. מרבית הרכבים המוצעים למכירה הם מבעלות פרטית – רבים בוחרים בטויוטה פריוס טרייד-אין ומשדרגים את הפריוס שלהם לאחת חדשה. אנו מציעים רכבים בני עד שמונה שנים ועם לא יותר מ-160,000 קילומטרים, ללא תאונות שלדה, נקיים מעיקולים ומשעבודים ורק כאלו שיובאו על ידי היבואנית הרשמית של טויוטה לישראל, יוניון מוטורס.

רכבי טויוטה פריוס יד שניה שמוצעים למכירה בטויוטה סלקט עברו 155 בדיקות שונות על ידי צוות טכני מוסמך – בדיקות ויזואליות ומכניות. במידה והרכב עבר את הבדיקות בהצלחה, הוא עובר גם הליך השבחה מקיף כדי להביא אותו למצב “כמו חדש”: טיפול, החלפת חלקים בלויים, ניקוי ואפילו פחחות במידת הצורך.

כל הרכבים שנמכרים בטויוטה סלקט זוכים לאחריות יבואן*, ובמקרה של טויוטה פריוס (וכל שאר הדגמים ההיברידיים של טויוטה), מוענקת אף אחריות מורחבת של שנתיים או 30,000 קילומטרים. כן, עד כדי כך אנחנו בטוחים באמינות של דגמי טויוטה ההיברידיים.

עם מגוון כזה של יתרונות: רכבים איכותיים, שקיפות מלאה לגבי היסטוריית הטיפולים של כל רכב, מסלולי מימון גמישים ומותאמים אישית ואפילו אחריות יבואן מורחבת, כל שנותר לכם הוא לבוא ולבחור לכם טויוטה פריוס יד שניה “כמו חדש”.

טויוטה פריוס היא מכונית מיוחדת שמעניקה נסיעה חלקה ושקטה במיוחד, ביצועים מצויינים ושימושיות וגם צריכת דלק ופליטת מזהמים נמוכות. חוויית הנהיגה בה ייחודית, ובעצם הנהיגה בה יש גם סוג של אמירה לגבי מידת הקידמה, התחכום והדאגה לאיכות הסביבה של מי שיושב מאחורי ההגה. בטויוטה סלקט תוכלו גם אתם לבחור בטויוטה פריוס יד שניה, וכמו טום הנקס, ג’ניפר אניסטון ורבים אחרים לנהוג במכונית ההיברידית המקורית שהובילה את המהפכה הירוקה בעולם הרכב.

* אחריות יבואן ניתנת בהתאם לתנאי העסקה ולרכב שנרכש

X

לפרטים נוספים
מנציג/ת טויוטה סלקט

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות