כך תבחרו ראב 4 יד שניה - כל הסיבות

טויוטה RAV4 היה רכב הפנאי הקומפקטי הראשון, ועם טויוטה סלקט תוכלו ליהנות מכל היתרונות שלו, באחריות. מעוניינים לרכוש SUV יד שניה, לרבות עם אופציה היברידית? זו ההזדמנות. הכתבה הזו בשבילכם

לזהות מגמות חדשות לפני כולם

טויוטה ידעה תמיד לזהות מגמות חדשות עוד לפני שהן התרחשו ולהוביל אל העתיד: אמירה זו נכונה לגבי הפריוס ההיברידית למשל, ונכונה לפחות באותה המידה לגבי טויוטה RAV4. בשנת 1994, כשרכבי שטח היו עדיין מפלצות מגודלות ומחוספסות, הציגה טויוטה אתה-RAV4, רכב הפנאי הקומפקטי הראשון בעולם.

טויוטה RAV4 – יצר קטגוריה חדשה במו גלגליו

הדגם החדש שהציגה טויוטה הציע ללקוחות משהו שלא היה בעבר: רכב משפחתי בעל עיצוב קשוח ויכולת נסיעה בשטח, עם תנוחת נהיגה גבוהה וגלגלים גדולים, אבל באותה העת גם עם נימוסי כביש, יכולת דינמית וביצועים של מכונית משפחתית. כיום זה אולי נראה טריביאלי והפופולריות של רכבי פנאי בשיאה, אבל באמצע שנות התשעים של המאה שעברה זה היה חידוש מהותי שכמובן זכה להצלחה עצומה בכל רחבי העולם.

רכב הפנאי הקומפקטי של טויוטה הגיע לישראל לראשונה בשנת 1996. הדור השני נחת בארץ בשנת 2001, והדור השלישי החל משנת 2005 ועד 2013 – אז הגיע ארצה RAV4 הנוכחי. הדור השלישי הציג עיצוב מחודד יותר מזה שלפניו, סביבת נהג ותא נוסעים משודרגים משמעותית וגם מנוע שני ליטרים משודרג. בשנת 2009 שונתה יחידת ההנעה עם מעבר למנוע שני ליטרים בעל 158 כוחות סוס (לעומת 152 כ”ס), ותיבת הילוכים רציפה עם 7 יחסי העברה קבועים לעומת תיבה אוטומטית 4 הילוכים לפני כן.

RAV4 דור שלישי שווק בשלוש רמות גימור, ובהן רמת הגימור Premium + שהציעה בין השאר בקרת אקלים מפוצלת, 7 כריות אוויר (בכל רמות הגימור), מערכת שמע מקורית עם תפעול מההגה ודיבורית בלותוט’ (Bluetooth), בקרת שיוט ועוד. העיצוב הנאה, התנהגות הכביש המושחזת וההנעה הכפולה הקבועה שאפשרה נסיעה בשטח ותרמה גם לבטיחות במזג אוויר חורפי, הפכו את ה – RAV4 לפופולרי מאוד בישראל. דגם זה בעל רמת האמינות הגבוהה זוכה גם היום לביקוש רב וטויוטה ראב4 יד 2 שומר על ערכו בשוק הרכב המשומש.

בשנת 2013 הגיע לישראל הדור החדש והנוכחי של RAV4. הדור החדש הביא בכנפיו שינוי מהותי עם ממדים מוגדלים ועיצוב יוקרתי שמזכיר את דגמי מותג היוקרה לקסוס. המראה הנאה הצטרף ליכולות המוכחות של ה-RAV4, לתא הנוסעים המשודרג ולרמות הגימור הגבוהות שהפכו את ה-RAV4 החדש למבוקש מאוד.

בשנת 2016 הצטרפה הגרסה ההיברידית עם הספק משולב של 200 כוחות סוס, ביצועים מעולים וצריכת דלק נמוכה במיוחד. ה-RAV4 ההיברידי, שהוא רכב הפנאי הקומפקטי החזק בישראל, מאיץ למאה קמ”ש תוך 8.3 שניות בלבד ומספק צריכת דלק נמוכה במיוחד של 19.6 ק”מ לליטר (ע”פ נתוני יצרן במסלול משולב).

לדגמי RAV4 מוניטין מעולה בשוק הישראלי הודות לעיצוב מרשים (במיוחד בדור האחרון), תא נוסעים מרווח ושימושי, הנעה כפולה קבועה ועמידות ואמינות יוצאות דופן. אלו דגמים מבוקשים במיוחד בשוק הרכב המשומש וטויוטה RAV4 יד 2 במצב טוב ממקור אמין יהווה רכישה מעולה למשפחה שרוצה ליהנות מטיולים בסופי השבוע לצד שקט נפשי ואמינות ביומיום.

ליהנות מ – RAV4 בראש שקט

כשבאים לרכוש רכב פנאי, בוודאי כזה עם הנעה כפולה שאפשר גם לטייל איתו, חשובה מאוד ההיסטוריה שלו וההקפדה על טיפולים ותיקונים בהתאם להוראות היצרן. בטויוטה סלקט תמצאו אך ורק רכבים בני עד 8 שנים ועם נסועה מקסימלית של 160,000 ק”מ שיובאו ארצה על ידי היבואנית הרשמית יוניון מוטורס. אלו רכבים שלא עברו תאונות שילדה, שטופלו כראוי והם נקיים משעבודים או עיקולים. הרוב המכריע של הרכבים המוצעים למכירה בטויוטה סלקט הם מבעלות פרטית.

כל רכב שמוצע למכירה בטויוטה סלקט עובר 155 בדיקות שונות על ידי צוות טכני מוסמך כדי לוודא שהוא במצב טוב וללא פגמים. לאחר הבדיקות עוברים כל הרכבים תהליך השבחה מלא ומקיף הכולל תיקונים וטיפולים במידת הצורך, ניקוי והחלפת חלקים – עד שהוא מגיע למצב שהוא ממש כמו חדש.

הרכבים מוצגים בשקיפות מלאה ועם היסטוריית טיפולים מלאה כך שניתן לראות בדיוק מה ההיסטוריה שלהם ולהיות בטוחים שהם טופלו כראוי ובמצב מצוין. הסינון הקפדני ותהליך ההשבחה המוקפד, יחד עם האמינות המפורסמת של טויוטה מאפשרים לנו להציע את רכבי טויוטה סלקט עם אחריות יבואן*, כך שתוכלו לקנות אותם בראש שקט. במקרה של ראב4 היברידי יד שניה, האחריות מורחבת עוד יותר וניתנת למשך שנתיים או 30,000 קילומטרים, המוקדם מבניהם – עד כדי כך אנו בטוחים באמינות שלו.

עם כל היתרונות הללו: שקיפות, אמינות, סינון קפדני, אחריות יבואן וגם פתרונות מימון מותאמים אישית, כל מה שנותר לכם הוא לבוא לטויוטה סלקט ולהתקדם ל-RAV4 יד שניה “כמו חדש” – רכב הפנאי שהמציא את קטגוריית ה-SUV הקומפקטי ומוביל אותה מאמצע שנות התשעים ועד היום.

* אחריות יבואן ניתנת בהתאם לתנאי העסקה ולרכב שנרכש

X

לפרטים נוספים
מנציג/ת טויוטה סלקט

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות