העירונית המושלמת. יאריס, מכונית סופר מיני

טויוטה יאריס יד 2 – Toyota Yaris

טויוטה יאריס זכתה לפופולריות רבה מאז השקתה בשנת 1999 הודות לעיצוב נאה, תא נוסעים מרווח וביצועים זריזים. הדרך לרכישת טויוטה יאריס יד שניה מתחילה כאן באתר טויוטה סלקט. בדקו את הרכבים הקיימים במלאי בסוכנויות המורשות של טויוטה ובחרו את רכב יד שניה המתאים ביותר עבורכם. כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות של טויוטה סלקט – אחריות יבואן, תוכניות מימון, מוקד שירות, מחירון מותאם, תוכניות מימון, תהליך השבחה ועוד – וכמובן שקט נפשי. בהמשך העמוד ממתינים לכם מבחר רכבי טויוטה יאריס יד שניה.

היאריס ממוצבת מעל לאייגו ומציעה תא נוסעים גדול יותר עם מקום לחמישה נוסעים. הסופר-מיני המעוצבת והמרווחת של טויוטה נחתה בישראל במקור בשנת 2000 והדור השני שלה שווק משנת 2007. דור זה הציג מרכב גדול יותר ומנוע 1.3 ליטר 87 כ”ס עם תיבה ידנית או אוטומטית-רובוטית שהקנו לרכב ביצועים זריזים.

בשנת 2012 הגיע הדור השלישי – מעוצב, בטוח ומאובזר עוד יותר מבעבר. הספקו של מנוע ה-1.3 ליטר היעיל שודרג ל-99 כוחות סוס, והגיר הרובוטי הוחלף בגיר רציף עם חוויית נסיעה חלקה ונעימה. החל משנת 2012 הוצעה גם טויוטה יאריס היברידית עם מנוע 1.5 ליטר ומנוע חשמלי שיחד הפיקו 100 כוחות סוס וסיפקו ביצועים מצויינים לצד צריכת דלק נמוכה במיוחד. הגרסאות ההיברידיות זכו לרמת גימור גבוהה עם 7 כריות אויר, מערכת קול מקורית עם שליטה מההגה, בקרת אקלים ועוד.

טויוטה יאריס זכתה לאורך השנים לביקוש גבוה בשוק הרכב המשומש הודות לתמורה הגבוהה והאמינות המצויינת. יאריס משומשת מהווה קנייה מעולה, ובטויוטה סלקט (Toyota Select) תוכלו למצוא טויוטה יאריס יד 2 מבעלות קודמת, לפי מחירון סלקט, לאחר השבחה ובמצב “כמו חדש”, עם אחריות יבואן רשמי.