יאריס הייבריד יד 2 –  toyota yaris hybrid

טויוטה יאריס ממוצבת מעל לאייגו ומציעה תא נוסעים גדול יותר עם מקום לחמישה נוסעים. מכונית זו זכתה לפופולריות רבה מאז השקתה בשנת 1999 הודות לעיצוב נאה, תא נוסעים מרווח וביצועים זריזים. שוקלים לרכוש טויוטה יאריס היברידית יד 2 עם אחריות מהיבואן הרשמי של טויוטה בישראל? בדקו מגוון דגמים לפי מחיר, ק”מ, נפח מנוע ועוד – בחרו את המכונית המתאימה ביותר וצרו קשר עם הסוכנויות המורשות.

הסופר-מיני המעוצבת והמרווחת של טויוטה נחתה בישראל במקור בשנת 2000 והדור השני שלה שווק משנת 2007. דור זה הציג מרכב גדול יותר ומנוע 1.3 ליטר 87 כ”ס עם תיבה ידנית או אוטומטית-רובוטית שהקנו לו ביצועים זריזים.

בשנת 2012 הגיע הדור השלישי – מעוצב, בטוח ומאובזר עוד יותר מבעבר. הספקו של מנוע ה-1.3 ליטר היעיל שודרג ל-99 כוחות סוס, והגיר הרובוטי הוחלף בגיר רציף עם חוויית נסיעה חלקה ונעימה. החל משנת 2012 הוצעה גם יאריס היברידית עם מנוע 1.5 ליטר ומנוע חשמלי שיחד הפיקו 100 כוחות סוס וסיפקו ביצועים מצויינים לצד צריכת דלק נמוכה במיוחד. הגרסאות ההיברידיות זכו לרמת גימור גבוהה עם 7 כריות אויר, מערכת קול מקורית עם שליטה מההגה, בקרת אקלים ועוד.

טויוטה יאריס זכתה לאורך השנים לביקוש גבוה בשוק הרכב המשומש הודות לתמורה הגבוהה והאמינות המצויינת. טויוטה יאריס משומשת מהווה קנייה מעולה, ובטויוטה סלקט (Toyota Select) תוכלו למצוא טויוטה יאריס היברידית יד שניה מבעלות קודמת, לאחר השבחה ובמצב “כמו חדש”, עם אחריות יצרן.