ורסו יד 2

טויוטה ורסו יד 2 – Toyota Verso

בשנת 2009 הציגה טויוטה את המיניוואן הקומפקטי החדש שלה – טויוטה ורסו. הדרך לרכישת טויוטה ורסו יד שניה מתחילה כאן. בדקו את דגמי ורסו 7 מקומות הקיימים במלאי בסוכנויות המורשות של חברת טויוטה ובחרו רכב יד שניה המתאים ביותר עבורכם. כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות של טויוטה סלקט – אחריות יבואן, תוכניות מימון, מוקד שירות, תהליך השבחה וכמובן – הרבה שקט נפשי.

האלמנט החשוב ביותר במיניוואן קומפקטי הוא תא הנוסעים וטויוטה הצליחה בגדול עם שפע של מרחב, מודולריות (32 סידורי מושבים שונים), ואפילו בתור רכב 7 מקומות למשפחות גדולות או להסעות לחוגים וטיולים.

הורסו הנאה מציע לא רק כושר הסעה ומרחב נדיב אלא גם בטיחות גבוהה, ביצועים מעולים וחסכון בדלק. הוא הגיע לישראל בשנת 2009 עם מנוע 1.8 ליטר חזק בעל 147 כוחות סוס ותיבת הילוכים רציפה שתרמה לצריכת דלק נמוכה.

טויוטה ורסו הוא גם בטיחותי במיוחד עם 7 כריות אוויר ומצלמת רוורס כסטנדרט. סביבת הנהג מעוצבת למשעי עם לוח מחוונים ייחודי, בורר הילוכים בקונסולה המרכזית ובשנתונים מתקדמים גם מערכת מולטימדיה עם מסך מגע צבעוני.

עבור מי שמחפש רכב משפחתי מעוצב, מרווח ושימושי עם ביצועים טובים, אבזור עשיר ואפשרות להסעת 7 נוסעים, טויוטה ורסו יד 2 היא בחירה מעולה. כל היתרונות הללו יחד עם האמינות המפורסמת של טויוטה הופכים את ה-verso למבוקש במיוחד כרכב משומש משפחתי בעל 7 מקומות. בטויוטה סלקט (Toyota Select) תוכלו לרכוש טויוטה ורסו יד 2 עם 7 מקומות בראש שקט: כל הרכבים המוצעים הם מבעלות פרטית ולאחר סינון קפדני, עם מחירון מותאם לכל דגם, כאשר כל רכב עובר כ-155 בדיקות שונות ולאחר מכן הליך השבחה, ומוצע בשקיפות מלאה ועם אחריות יצרן.