טויוטה ספייס ורסו יד 2 – Toyota Space Verso

מרחב, יעילות ושימושיות ללא תחרות – אלו העקרונות המנחים ששימשו בתכנון טויוטה ספייס ורסו. הדרך לרכישת טויוטה ספייס ורסו יד שניה מתחילה כאן. בדקו את הרכבים הקיימים באתר, לפי הסוכנויות המורשות של טויוטה ובחרו את רכב יד שניה המתאים ביותר עבורכם. כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות של טויוטה סלקט – אחריות יבואן, תוכניות מימון, מוקד שירות, תהליך השבחה ועוד, כאשר מעל הכל – שקט נפשי ברכישת רכב משומש ישירות מהיבואן הרשמי של מותג הרכב המוביל בעולם.

המיקרו-וואן המבריק של טויוטה הוצג בשנת 2010 והראה כיצד ניתן למקסם את חלל הפנים ברכב שאורכו הכולל קצר מארבעה מטרים. תא הנוסעים מרווח ושימושי מאוד, העיצוב החיצוני צעיר ומוקפד ויחידת ההנעה מספקת ביצועים טובים לצד צריכת דלק נמוכה.

הדור השני של טויוטה ספייס ורסו הגיע לישראל בשנת 2012 עם מנוע 1.3 יעיל בעל 99 כוחות סוס ותיבת הילוכים רציפה. לצד ביצועים זריזים, צריכת דלק נמוכה ונסיעה חלקה הוורסו הציע גם רמת בטיחות גבוהה עם 7 כריות אוויר כסטנדרט.

טויוטה ספייס ורסו משומשת תתאים מאוד למשפחה צעירה שתהנה מהמרחב הגדול, מהביצועים ומהחסכון בדלק. כמו כל דגמי המותג, לטויוטה ספייס ורסו יד שניה רמת אמינות גבוהה, אבל כתמיד חשוב המקור ממנו רוכשים מכונית משומשת.

בטויוטה סלקט (Toyota Select) תוכלו למצוא טויוטה ספייס ורסו יד 2 מבעלות קודמת, ללא תאונות ולאחר בדיקות קפדניות והליך השבחה מקיף. זאת ועוד, עם שקיפות מלאה ואחריות יבואן, טויוטה סלקט הוא המקור הבטוח ביותר לרכישה של ספייס ורסו משומשת עם מגוון דגמים לפי שנים וקילומטראז’, מחירון מותאם לכל רכב ותמונות עדכניות.

קראו עוד: מדוע לרכוש רכב יד שניה בסלקט? כל היתרונות