טויוטה ראב 4 יד 2 – Toyota RAV4

טויוטה הציגה לראשונה בשנת 1994 דגם חדש ופורץ דרך: RAV4 בעל עיצוב קשוח, יכולת נסיעה בשטח, תנוחת נהיגה גבוהה וגלגלים גדולים, שבאותה העת הציע גם עם נוחות נסיעה, יכולת דינמית וביצועים של מכונית משפחתית. הקונספט החדש של טויוטה ראב 4 זכה להצלחה עצומה בכל העולם וגם בישראל. מעוניינים לרכוש טויוטה ראב 4 יד שניה עם אחריות מהיבואן הרשמי של טויוטה? בדקו את מגוון רכבי ה-RAV4 לפי מחיר, ק”מ, שנה, סוג ונפח מנוע וכדומה – בחרו את הרכב המתאים ביותר עבורכם – וקבלו הצעה, שתספק לכם את כל היתרונות של טויוטה סלקט. ובראש ובראשונה – שקט נפשי.

טויוטה RAV4 הגיע ארצה לראשונה כבר בשנת 1996, הדור השני נחת בישראל בשנת 2001 ובשנת 2005 הושק בארץ הדור השלישי. דור זה הציג עיצוב מודרני ומחודד יחד עם תא נוסעים משודרג ומנוע 2.0 ליטרים חזק מבעבר שהוחלף בשנת 2009 במנוע עם 158 כוחות סוס בשידוך לתיבת הילוכים רציפה. בשנת 2013 הגיע הדור החדש והנוכחי עם עיצוב שמזכיר את דגמי לקסוס היוקרתיים ורמות גימור גבוהות.

RAV4 זוכה לפופולריות גבוהה בשוק הרכב המשומש, אך יש חשיבות רבה למקור ממנו רוכשים ראב4 יד שניה. בטויוטה סלקט תוכלו למצוא RAV4 משומש מבעלות קודמת לאחר סינון קפדני, 155 בדיקות שונות והליך השבחה.

כל הרכבים בטויוטה סלקט מוצעים בשקיפות מלאה ועם אחריות יצרן – כל שנותר לכם הוא למצוא טויוטה ראב4 יד 2 שמתאים לכם ולצאת לדרך.

כל הסיבות מדוע לבחור בראב 4>>>

קניית רכב יד שניה – המדריך שלנו במיוחד בשבילכם>>>