היברידית. חסכונית. מרגשת. פריוס

טויוטה פריוס פלוס יד 2 – Toyota Prius Plus

טויוטה פריוס פלוס שהושקה בשנת 2012 לוקחת את כל היתרונות של טויוטה פריוס ההיברידית – עיצוב מרשים, חסכון בדלק, ביצועים טובים, נסיעה חלקה ונוחה ואבזור עשיר – ומוסיפה להם תא נוסעים גדול ושימושי יותר ויכולת הסעה לשבעה נוסעים. הפריוס פלוס הוא המיניוואן הקומפקטי ההיברידי היחיד בישראל.

הדרך לרכישת טויוטה פריוס פלוס יד שניה מתחילה כאן. בדקו את הרכבים הקיימים במלאי בסוכנויות המורשות של טויוטה ובחרו את רכב יד שניה המתאים ביותר עבורכם. כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות של טויוטה סלקט גם בפריוס פלוס יד 2 – אחריות יבואן, תוכניות מימון, מוקד שירות, מחירון מותאם אישית לכל רכב, תהליך השבחה – ומעל הכל – שקט נפשי וידיעה שהרכב יגיע אליכם ברמה גבוהה ולאחר שעבר בדיקות מקיפות.

טויוטה פריוס פלוס הגיעה לישראל לראשונה בשנת 2013. העיצוב שלה דומה לעיצובה של פריוס סטיישן מוגבהת, עם אותה סביבת נהג מתקדמת ותא נוסעים גדול ושימושי במיוחד. פריוס פלוס מצויידת במנוע 1.8 ליטר לצד מנוע חשמלי שמספקים יחד 136 כוחות סוס ויחד עם תיבת הילוכים רציפה הביצועים מרשימים וצריכת הדלק נמוכה מאוד.

המכונית שווקה ברמת גימור גבוהה עם מערכת בקרת אקלים, מערכת מולטימדיה מקורית עם דיבורית ומסך מגע, הנעה ללא מפתל, 7 כריות אוויר ועוד.

בטויוטה סלקט (Toyota Select) תוכלו להתקדם לטויוטה פריוס פלוס יד שניה בבטחון ועם שקט נפשי. כל הרכבים המוצעים למכירה בטויוטה סלקט הם מבעלות קודמת, לאחר בדיקות מקיפות והליך השבחה והם מוצעים בשקיפות מלאה ועם אחריות יבואן.

 עם טויוטה פריוס פלוס יד 2 משומשת מטויוטה סלקט תוכלו ליהנות מרכב משפחתי מרווח, מפנק וחסכוני במיוחד בדלק.

כל הסיבות מדוע לבחור באייקון ההיברידי פריוס>>>

קניית רכב יד שניה – המדריך שלנו במיוחד בשבילכם>>>