טויוטה פריוס יד 2 – Toyota Prius

טויוטה פריוס – הדגם ההיברידי הנמכר בעולם שהפך לאיקון של קדמה טכנולוגית – הושקה לראשונה בשנת 1997. לישראל הגיע הדור השני ששווק בין השנים 2008-2005 עם עיצוב עתידני ומרשים, סביבת נהג אלגנטית, חוויית נסיעה שקטה וייחודית וכמובן צריכת דלק נמוכה במיוחד. מעוניינים לרכוש טויוטה פריוס יד שניה עם אחריות מהיבואן הרשמי והרבה שקט נפשי? כאן באתר ממתינים לכם מבחר דגמי טויוטה פריוס שעברו בדיקות ובקרת איכות קפדנית על ידי היבואן הרשמי עם מחירון מותאם לכל דגם. חפשו את הרכב המתאים לכם לפי מגוון הפרמטרים באתר וצרו קשר עם טויוטה סלקט.

הפריוס דור 2 צויידה במנוע בנזין 1.5 ליטרים ובמנוע חשמלי שהקנו לה ביצועים מצויינים ונסיעה חלקה. רמת הגימור הגבוהה שלה כללה בין השאר פריטים לא שגרתיים כמו מסך המגע הצבעוני הגדול, מערכת קול נשלטת מההגה ומערכת בקרת אקלים.

בשנת 2009 הציגה טויוטה את הדור השלישי של הפריוס שהגיע לישראל עם עיצוב עדכני, ממדים גדולים יותר, תא נוסעים משודרג ומנוע בנזין חדש בנפח 1.8 ליטרים, שיחד עם מנוע חשמלי הפיק 136 כוחות סוס. הפריוס דור 3 כללה מערכת התנעה ללא מפתח, ולראשונה גם כפתור EV לבחירה בנסיעה חשמלית טהורה.

בשנת 2015 הגיעה לישראל טויוטה פריוס החדשה עם מאפיינים דינמיים ומראה מחודד ומלוטש. רמת הגימור הגבוהה שלה כללה בין השאר בקרת אקלים, כפתור התנעה, מצלמת נסיעה לאחור, תצוגה עילית של נתוני הנסיעה, מערכת שמע עם תפעול מההגה ודיבורית בלוטות’ וכמובן גם כפתור EV לנסיעה חשמלית טהורה.

הפריוס ההיברידית היא לא רק אייקון טכנולוגי אלא גם מכונית משפחתית מרווחת עם ביצועים מרשימים ונוחות נסיעה גבוהה.

פריוס היא בחירה מעולה עבור משפחה שאיכות הסביבה חשובה לה ורוצה גם לחסוך בדלק. לאורך השנים הוכיחה הפריוס שהיא מכונית אמינה מאוד וכל אלו הפכו אותה למבוקשת מאוד כרכב יד שניה.

כאן באתר (Toyota Select) תוכלו למצוא טויוטה פריוס יד 2 מבעלות קודמת ולאחר סינון קפדני והליך השבחה מקיף. כאות לאמון שאנו רוחשים לפריוס, היא נמכרת אצל הסוכנויות המורשות של טויוטה סלקט עם אחריות מורחבת* לשנתיים או 30,000 קילומטרים, כך שהרכישה שלה משתלמת במיוחד.

* אחריות יבואן ניתנת בהתאם לתנאי העסקה ולרכב שנרכש.

כל הסיבות מדוע לבחור באייקון ההיברידי פריוס>>>

קניית רכב יד שניה – המדריך שלנו במיוחד בשבילכם>>>