טויוטה פריוס פלאג אין

חשמלית שהיא גם היברידית

 

טויוטה פריוס פלאג אין היא מכונית איתה נהנים מכל העולמות כי היא גם חשמלית הניתנת לטעינה מכל שקע, וגם היברידית כך שאם הסוללה החשמלית התרוקנה, אין צורך לחשוש, כי אוטומטית היא עוברת לנסוע על המנוע היברידי המשלב מנוע חשמלי עם מנוע בנזין.

בכך חוסכים בדלק במקסימום האפשרי ועדיין אין צורך להיות בחרדת טווח נסיעה כמו ברכב חשמלי, מאחר וכאן יש “גיבוי” גם של מנוע היברידי שנוסע לצד מנוע הבנזין ובעת הצורך עד לטעינה הבאה של המנוע החשמלי. אין צורך לשנות את התוכניות או את מסלול הנסיעה כדי לחפש תחנת דלק קרובה.

פריוס plug-in היברידית נטענת משלבת את החוזקות של טכנולוגיה היברידית עם היתרונות של רכב חשמלי. השילוב הזה בין יתרונות הרכב החשמלי לנוחות ושימושיות הטכנולוגיה ההיברידית של טויוטה שזכתה להצלחה ולפופולריות עולמית – מאפשר לכם ליהנות מחוויית נהיגה בלתי נשכחת לכל אורך הדרך. האצה מהירה, דינמיקה רכה וחלקה לצד חיסכון, יעילות וזיהום אוויר מינימלי. לנסיעות היום-יום הקצרות בוחרים במצב חשמלי, ובנסיעות ארוכות יותר, אפשר לסמוך על הטכנולוגיה ההיברידית היעילה של טויוטה.

בפריוס פלאג אין טעינת הסוללה החשמלית נוחה במיוחד. יש טיימר המאפשר את תזמון הטעינה לזמן המתאים לכם, לדוגמא לשעות בהן תעריף החשמל נמוך יותר כמו שעות הלילה.  למשל בדגם של 2020, טעינה מלאה של סוללת 8.8 קילוואט/שעה אורכת כשעתיים וחצי ומאפשרת נסיעה של 45 ק”מ על חשמל בלבד. לאחר שהסוללה התרוקנה עד תום, מנוע הבנזין מופעל באופן אוטומטי והפריוס פלאג אין עוברת ממצב חשמלי למצב היברידי רגיל.

טויוטה פריוס פלאג-אין מעניקה חוויית נהיגה מיוחדת במינה עם ביצועים מרשימים לצד חיסכון  בדלק ופינוק אמיתי.