טויוטה קורולה

טויוטה קורולה יד 2 – Toyota Corolla

טויוטה קורולה, המכונית הנמכרת ביותר בעולם מזה עשרות שנים, היא כבר הרבה יותר ממכונית. הקורולה שהושקה במקור עוד בשנת 1966 זכתה להצלחה עולמית חסרת תקדים ומוכרת עד היום כמשפחתית יעילה, איכותית ואמינה במיוחד. הדרך לרכישת טויוטה קורולה יד שניה עם אחריון יבואן מתחילה כאן. בדקו את דגמי COROLLA הקיימים במלאי בסוכנויות המורשות של חברת טויוטה, בדקו את מחירון הרכבים באתר ובחרו רכב יד שניה המתאים ביותר עבורכם. כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות של טויוטה סלקט עם המכונית המשפחתית המובילה – תוכניות מימון מגוונות, שקט נפשי, מוקד שירות לקוחות, תהליך השבחה, בדיקות קפדניות ועוד.

הקורולה נחתה בישראל לראשונה בתחילת שנות התשעים. הדור העשירי שלה שווק בין השנים 2012-2008 עם מנוע 1.6 ליטר 124 כ”ס ותיבות הילוכים ידנית או אוטומטית. בשנת 2013 נחת בישראל הדור הנוכחי עם עיצוב חדש ומרשים, אבזור עשיר ומנוע משודרג עם 132 כ”ס. המכונית המשפחתית מציעה תא נוסעים מרווח, ביצועים טובים ונוחות נסיעה גבוהה – כל אלו כמובן לצד האמינות המפורסמת שלה.

טויוטה קורולה יד שניה היא אחד הדגמים המבוקשים ביותר בשוק הרכב המשומש בישראל, כאשר מחירון המכונית משתנה בהתאם למגוון פרמטרים. המכונית נמכרה היטב לאורך השנים כך שיש היצע בשוק, אך מומלץ לחפש קורולה משומשת מבעלות קודמת, ללא תאונות וכזו שזכתה לטיפולים שוטפים על פי דרישות היצרן. זה בדיוק מה שתוכלו למצוא בטויוטה סלקט (Toyota Select) – טויוטה קורולה יד 2 איכותית שעברה גם בדיקות מחמירות והליך השבחה מקיף. אצלנו תוכלו לרכוש טויוטה קורולה משומשת, החל מדגמי 2009 ועד 2017, וליהנות מכל היתרונות של הדגם האגדי הזה, יחד עם אחריות יצרן.

כל הסיבות מדוע לבחור בקורולה – המשפחתית הטובה בישראל>>>

קניית רכב יד שניה – המדריך שלנו במיוחד בשבילכם>>>