טויוטה קאמרי. 300 אלף קילומטר ומעלה

טויוטה קאמרי יד 2 – Toyota Camry

טויוטה קאמרי היא מכונית הסלון (משפחתית גדולה בשוק הצפון-אמריקני) הגדולה והיוקרתית של טויוטה. טויוטה קאמרי היא מכונית הנוסעים הנמכרת ביותר בארה”ב מזה 14 שנים ברציפות, זאת הודות לעיצוב המרשים, לתא הנוסעים המרווח, לביצועים המצוינים והאבזור השופע, וכמובן האמינות המפורסמת של טויוטה. בזכות אלו היא מדורגת דרך קבע במקומות הראשונים בקטגוריה שלה בסקרי J D Power.

מעוניינים לרכוש טויוטה קאמרי יד שניה עם אחריות מהיבואן הרשמי של טויוטה? בדקו מגוון מכוניות קאמרי לפי מחיר, ק”מ, סוג ונפח מנוע וכדומה – בחרו את הרכב המתאים ביותר עבורכם ותיהנו מרכב שיספק לכם הרבה שקט נפשי

יוניון מוטורס החלה לייבא את הקאמרי בשנת 2007 עם מנועי בנזין 3.5 או 2.4 ליטרים (167 ו-277 כ”ס בהתאמה) וברמות גימור גבוהות. בשנת 2013 הגיע לישראל הדור החדש והנוכחי עם מנוע 2.5 ליטר חדש עם 178 כ”ס וכן בגרסה היברידית עם 200 כ”ס, ביצועים מעולים וצריכת דלק נמוכה.

היום אפשר להתקדם לטויוטה קאמרי יד שניה בבטחון ובקלות עם טויוטה סלקט (Toyota Select). הרכבים המוצעים בטויוטה סלקט נבחרים בקפידה ועוברים בדיקות קפדניות והליך השבחה מקיף. זאת ועוד, טויוטה קאמרי משומשת שנרכשת מטויוטה סלקט זוכה לאחריות יבואן ובמקרה של קאמרי היברידית אחריות מורחבת לשנתיים או 30,000 ק”מ (המוקדם מביניהם) – הכול כדי שתוכלו להתקדם לטויוטה קאמרי יד 2 בראש שקט.

כל הסיבות מדוע לבחור בטויוטה קאמרי – לנסוע כמו מנכ”ל ולשלם הרבה פחות! >>>

קניית רכב יד שניה – המדריך המקיף לבחירת רכב משומש >>>