טויוטה אייגו יד 2 – Toyota Aygo

טויוטה אייגו היא מכונית המיני המדליקה של טויוטה עם ממדים קומפקטיים המתאימים לנסיעה וחניה בעיר לצד עיצוב חדשני וצריכת דלק נמוכה במיוחד. הדרך לרכישת טויוטה אייגו יד שניה מתחילה כאן. בדקו את מכוניות האייגו הקיימות במלאי בסוכנויות המורשות של חברת טויוטה ובחרו המכונית המתאימה ביותר עבורכם. כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות של טויוטה סלקט – אחריות יבואן, תוכניות מימון, מחירון מותאם לכל רכב, מוקד שירות, תהליך השבחה, מאות בדיקות ועוד. ומעל הכל – שקט נפשי וביטחון מקסימלי בעסקת הרכישה.

עם טויוטה אייגו אפשר למצוא חניה בקלות, להשתלב בתנועה העירונית הסואנת וליהנות מעיצוב צעיר ועלויות רכישה, אחזקה ודלק נמוכות במיוחד.

האייגו הושקה בישראל בשנת 2005 עם מנוע 1.0 ליטר 68 כוחות סוס ותיבות ידנית או אוטומטית-רובוטית. כבר אז היא שווקה עם 6 כריות אוויר ומערכת שמע מקורית. בשנת 2015 הגיע ארצה הדור החדש והנוכחי עם עיצוב חדש ומרשים אף יותר, תא נוסעים משודרג וחבילת אבזור עשירה שכללה בין השאר מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע ודיבורית בלוטות’, מצלמת רוורס ועוד.

בדור החדש של האייגו הוצעה גם גרסת OPEN TOP עם גג קנבס נפתח חשמלית.

האייגו מציעה אופי צעיר לצד יעילות ואמינות גבוהות וטויוטה אייגו משומשת היא פתרון משתלם במיוחד לתנועה אורבנית. בטויוטה סלקט תוכלו למצוא טויוטה אייגו יד שניה מבעלות קודמת ולאחר סינון קפדני.

כל רכבי טויוטה סלקט עוברים כ-155 בדיקות שונות והליך השבחה מקיף שמביא אותם למצב “כמו חדש”. הוסיפו לכך אחריות יצרן, וכל שנותר לכם הוא לבחור אייגו יד 2 משומשת מטויוטה סלקט ולהתחיל ליהנות.