טויוטה אוריס יד 2 – Toyota Auris

בשנת 2006 הושקה טויוטה אוריס – משפחתית קומפקטית חדשה של טויוטה הותאמה לטעמו של הלקוח האירופאי. האוריס המעוצבת עם סביבת הנהג המתקדמת וחוויית הנסיעה המלהיבה זכתה להצלחה רבה, ובשנת 2012 הוצג הדור השני עם עיצוב מלוטש עוד יותר ורמות גבוהות של אבזור וביצועים. מעוניינים לרכוש טויוטה אוריס יד שניה עם אחריות מהיבואן הרשמי של טויוטה? בדקו מגוון מכוניות אוריס מדגם זה לפי מחיר, ק”מ, סוג ונפח מנוע וכדומה – בחרו את המכונית המתאימה ביותר עבורכם.

טויוטה אוריס (AURIS) הגיעה לישראל כבר בשנת 2008 עם מנוע 1.6 ליטר 124 כוחות סוס ותיבה אוטומטית-רובוטית, בשנת 2010 הוחלפה התיבה בגיר אוטומטי 4 מהירויות. שנתיים לאחר מכן הגיע הדור השני עם מנוע 132 כוחות סוס ותיבה רציפה, והחל משנת 2011 שווקה גם גרסה היברידית עם מנוע בנזין 1.8 ליטר ומנוע חשמלי שסיפקו יחד 136 כוחות סוס. בכל הגרסאות, תא הנוסעים איכותי ומאובזר, הביצועים טובים ונוחות הנסיעה גבוהה.

טויוטה אוריס משומשת היא משפחתית קומפקטית איכותית שזוכה לביקוש גבוה. השילוב של האמינות, האיכות, הביצועים והאבזור הנדיב הופכים את טויוטה אוריס יד 2 לבחירה מצויינת, אבל חשוב לוודא שרוכשים מכונית תקינה ומתוחזקת.

בטויוטה סלקט (Toyota Select) תוכלו למצוא אוריס יד 2 מבעלות קודמת, בשקיפות מלאה ולאחר בדיקות קפדניות והשבחה שמביאה אותה למצב “כמו חדש”. לפניכם מגוון רכבים, מחירון מותאם לכל רכב לפי שנים וקילומטראז’.

לרכישת טויוטה אוריס יד שניה עם אחריות יבואן פנו אלינו כאן באתר Toyota select. מצאו את הדגם המתאים לכם והשאירו פרטים ליצירת קשר.