טויוטה אוריס היברידית יד 2 – Toyota Auris Hybrid

בשנת 2006 הושקה טויוטה אוריס – משפחתית קומפקטית חדשה של טויוטה שהותאמה לטעמו של הלקוח האירופאי. בהמשך העמוד ממתינים לכם מבחר רכבי טויוטה אוריס היברידית יד שניה, מבית היבואן הרשמי של חברת טויוטה – יוניון מוטורס. חפשו את הרכב המתאים לכם לפי מגוון פרמטרים וצרו קשר עם הסוכנויות המורשות של טויוטה

רכבי טויוטה אוריס מעוצבים עם סביבת הנהג המתקדמת וחוויית הנסיעה המלהיבה זכתה להצלחה רבה, ובשנת 2012 הוצג הדור השני עם עיצוב מלוטש עוד יותר ורמות גבוהות של אבזור וביצועים.

טויוטה אוריס מוצעת גם בגרסה היברידית. המערכת ההיברידית של טויוטה משלבת שני מנועים: מנוע בנזין ומנוע חשמלי. שני המנועים פועלים יחד על מנת לספק כוח ומומנט כאשר הנהג זקוק להם. על ידי שיתוף פעולה זה, בין שני המנועים, ניתן להפיק תועלת ממהירות התגובה הגבוהה של הרכב, כאשר מאיצים או בזמן עקיפה.

טויוטה אוריס הייבריד הינה גם חסכונית ומספקת נתוני צריכת דלק מרשימים ביותר.

האוריס הגיעה לישראל כבר בשנת 2008 עם מנוע 1.6 ליטר, 124 כוחות סוס ותיבה אוטומטית-רובוטית, בשנת 2010 הוחלפה התיבה בגיר אוטומטי 4 מהירויות. שנתיים לאחר מכן הגיע הדור השני עם מנוע 132 כוחות סוס ותיבה רציפה והחל משנת 2011 שווקה גם גרסה היברידית עם מנוע בנזין 1.8 ליטר ומנוע חשמלי שסיפקו יחד 136 כוחות סוס. בכל הגרסאות, תא הנוסעים איכותי ומאובזר, הביצועים טובים ונוחות הנסיעה גבוהה.

טויוטה אוריס יד שניה היא משפחתית אולטימטיבית קומפקטית איכותית שזוכה לביקוש גבוה. השילוב של האמינות, האיכות, הביצועים והאבזור הנדיב הופכים את טויוטה אוריס יד 2 לבחירה מצויינת, אבל חשוב לוודא שרוכשים מכונית תקינה ומתוחזקת.

בטויוטה סלקט (Toyota Select) תוכלו למצוא טויוטה אוריס יד 2 מבעלות קודמת, בשקיפות מלאה ולאחר בדיקות קפדניות והשבחה שמביאה אותה למצב “כמו חדש”. לרכישת טויוטה אוריס יד שניה עם אחריות יצרן פנו לטויוטה סלקט.