טויוטה אוריס הייבריד ts יד 2 – toyota auris hybrid ts

טויוטה אוריס  TS יד 2 היא משפחתית  היברידית איכותית בעלת תא מטען גדול שזוכה לביקוש גבוה. השילוב של האמינות, האיכות, הביצועים, המרחב הפנימי והאבזור הנדיב הופכים את טויוטה אוריס  TS יד 2 לבחירה מצויינת, אבל חשוב לוודא שרוכשים מכונית תקינה ומתוחזקת.

בשנת 2006 הושקה טויוטה אוריס שמעוצבת עם סביבת הנהג המתקדמת וחוויית הנסיעה המלהיבה זכתה להצלחה רבה. זוהי מכונית משפחתית קומפקטית חדשה של טויוטה שהותאמה לטעמו של הלקוח האירופאי.

בשנת 2012 הוצג הדור השני עם עיצוב מלוטש עוד יותר ורמות גבוהות של אבזור וביצועים.

רכבי האוריס הגיעה לישראל כבר בשנת 2008 עם מנוע 1.6 ליטר 124 כוחות סוס ותיבה אוטומטית-רובוטית, בשנת 2010 הוחלפה התיבה בגיר אוטומטי 4 מהירויות.

שנתיים לאחר מכן הגיע הדור השני עם מנוע 132 כוחות סוס ותיבה רציפה והחל משנת 2011 שווקה גם גרסה היברידית עם מנוע בנזין 1.8 ליטר ומנוע חשמלי שסיפקו יחד 136 כוחות סוס. בכל הגרסאות, תא הנוסעים איכותי ומאובזר, הביצועים טובים ונוחות הנסיעה גבוהה. גרסת ה TS – הינה רמת גימור נוספת של אוריס בעלת תא מטען גדול ומרווח.

בטויוטה סלקט (Toyota Select) תוכלו למצוא טויוטה אוריס TS  מבעלות קודמת, בשקיפות מלאה ולאחר בדיקות קפדניות והשבחה שמביאה אותה למצב “כמו חדש”.

לרכישת טויוטה אוריס TS יד שניה עם אחריות יצרן פנו לטויוטה סלקט.

קניית רכב יד שניה – המדריך שלנו לרכישת רכב משומש >>>