הטכנולוגיה ההיברידית של טויוטה

ב-1997 טויוטה פרצה דרך כשהציגה את הטכנולוגיה ההיברידית - המאפשרת לנסוע ברכב בשילוב של מנוע הבנזין המוכר ומנוע חשמלי מתקדם. מעל 10 מיליון רכבים היברידיים נמכרו ברחבי העולם, לרבות ישראל. מחפשים רכב יד שניה? באפשרותכם ליהנות מהדורות ההיברידיים המתקדמים של טויוטה גם במכוניות שהיו בבעלות קודמת.רוצים לרכוש רכב היברידי יד שניה ובמקביל ליהנות מהשקט הנפשי הכה נחשק בעת הקניה? טויוטה סלקט מציגה - עשרות רכבים היברידיים כאן באתר הנהנים מכל היתרונות של סלקט - אחריות יבואן, 155 בדיקות איכות מקיפות, תהליך השבחה מלא, היסטוריית רכב מאושרת, מימון בהתאמה אישית ושירות מסביב לשעון.

הטכנולוגיה ההיברידית מאפשר למעשה ליהנות מכל העולמות - מכונית עם מנוע חשמלי ובנוסף במנוע בנזין. התוצאה? מכונית היברידית, שמצד אחד אינה מתפשרת על ביצועים, אך מנגד חסכונית בדלק, שקטה ונעימה לנסיעה, שיוט ב-50 קמ"ש בלי לצרוך דלק וכמובן הרבה פחות מזהמת.
בנהיגה עירונית במהירות נמוכה או בפקקים הרכב ההיברידי של טויוטה לא צורך דלק כלל. לדוגמא, טויוטה קורולה היברידית שהושקה בישראל ב-2019, צורכת 3.4 ליטר / 100 ק"מ. פנומנלי.טויוטה מציגה מיגוון דגמים בעלי מנוע היברידי חשמלי הניטען עצמאית באופן אוטומטי (self charging). הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת חיסכון בדלק, לצד שלל היבטים של "נהיגה ירוקה" דוגמת נסיעה שקטה נטולת רעש ופליטה מזערית של פחמן דו חמצני.
מחקרי צרכנים לרכישת רכב יד שניה מוכיחים שוב ושוב - טויוטה במקום הראשון - באמינות, בבטיחות, בשמירת ערך, במשך הזמן שהרכב נמצא "על המדף" ועוד. וכך גם המכוניות ההיברידיות של טויוטה, השומרות על ערך גבוה בזכות עלויות תחזוקה נמוכות, אמינות, אחריות על הסוללה ההיברידית וכמובן - במסגרת טויוטה סלקט כל רכב עובר סדרת טיפולים ובדיקות מקיפות וגם מזכה את בעליו בשנה אחריות יבואן רשמי ורכב היברידי אף בשנתיים אחריות היבואן הרשמי (יוניון מוטורס).
ממש לא! המעבר בין המנוע החשמלי לבנזין, ולהיפך, נעשה באופן אוטומטי לחלוטין. התוצאה - נסיעה שקטה וחלקה במיוחד. ברגע שתשבו בכסא הנהג, הכל ייראה פשוט, נעים ונוח.
הסוללה ההיברידית של טויוטה מתוכננת להחזיק לשנים רבות. במרבית הדגמים אף אין צורך לחבר אותה למקור חשמל נפרד, משום שמדובר במודל של טעינה עצמית. עבור רכבים חדשים יש אחריות ל-5 שנים או עד 100,000 ק"מ.עבור רכבי יד שניה (וגם עבור חדשים), ניתן להצטרף לתוכנית הארכת האחריות על הסוללה ההיברידית - עד ל-12 שנים מרגע עליית המכונית על הכביש ) בכפוף לתקנון), מהותי ומשמעותי גם בעת רכישת טויוטה יד שניה.
כיום הרוב המוחלט של דגמי טויוטה הם היברידיים. אנחנו בטויוטה סלקט מאפשרים לאתר את הדגם ההיברידי הרצוי לכם - על ידי ניווט פשוט לעמודים המכילים רכבים היברידיים בלבד דרך התפריט הראשי או דרך הרכיב בתחתית עמוד זה.
 • כל מה שרצית לדעת על הטכנולוגיה ההיברידית של טויוטה
 • תמיד נעים קדימה: הרכב ההיברידי של טויוטה
  • לנוע בקלות עם מכונית היברידית. Easy

   התנעה מיידית בלחיצת כפתור, נסיעה חלקה ונטולת רעשים, מערכת היברידית בשליטה אוטומטית. הנהיגה ברכב היברידי, לרבות יד שניה, הפכה קלה מאי פעם.

  • שילוב נכון בין מנוע חשמלי לבנזין. Powerful

   הנסיעה שקטה, אבל המנועים יודעים לעבוד כיחידה אחת עוצמתית. המנוע החשמלי מחד ומנוע בנזין מאידך, כאשר האחרון אפקטיבי במהירות גבוהה. ברגע הנכון שני המנועים עובדים במשולב ומספקים את התועלת המירבית לטויוטה שלכם.

  • הסוללות נטענות בעצמן. Energy

   בין אם כבר השלמתם עם שעות העמידה בפקקים ובין אם תכננתם נסיעה ארוכה, מכוניות היברידיות מבית טויוטה סלקט, מאפשרות ליהנות מכל העולמות. במידה שהסוללה החשמלית נחלשת, הבנזין נכנס לפעולה ומאפשר נסיעה רגילה. בינתיים, הסוללה החשמלית נטענת על ידי המנוע. גם אנרגיית הבלימה של הרכב ממוחזרת למען טעינת הסוללה. היברידית, סביבתית, טכנולוגית - טויוטה.

  • ידידותי לסביבה - ולחשבון הבנק. Friendly

   מחפשים רכב יד שניה חסכוני בדלק? טויוטה היברידית מתאימה לכם כמו כפפה. הטכנולוגיה ההיברידית מאפשרת חיסכון אופטימלי בדלק, שיבוא לידי ביטוי גם בכמות הביקורים שלכם בתחנת הדלק. בנוסף, הדגמים ההיברידיים של טויוטה מתגאים בנתוני פליטת פחמן דו חמצני מהנמוכות בשוק.

  • מכונית היברידית בהתאמה אישית. Personal

   רכב קטן וחסכוני, קרוסאובר פנאי מהפנט או מכונית 7 מקומות מרווחת ונוחה. איך שלא תסתכלו על זה - לטויוטה סלקט יש פתרון היברידי עבורכם. טויוטה יאריס, אוריס, אוריס סטיישן, פריוס פלוס ועוד מגוון רכבים היברידיים מחכים לכם באתר. מוזמנים לחפש את הדגם המתאים עבורכם.