הדרך הנכונה לרכישת רכב יד שניה - טויוטה סלקט

אם אתם מחפשים מכונית משומשת שלא תאכזב אתכם כדאי שתבחרו בטויוטה. ואם אתם מחפשים טויוטה משומשת בואו להכיר את המקום בו תימצאו מגוון רכבי המותג במצב מעולה, לאחר שעברו מעל ל-150 בדיקות, לאחר טיפולי השבחה ועם אחריות מלאה של היבואן!

אין ספק שכל מי שאי פעם רכש רכב חדש לא ישכח את הרגע המאושר הזה בו מקבלים את המפתחות, קורעים את הניילונים מהמושבים ומסניפים לראשונה את אותו ניחוח חזק ומשכר של מכונית חדשה.
עם זאת, כשחושבים על זה בצורה הגיונית, לפחות בכל הנוגע לפן הכלכלי הרבה יותר הגיוני ומשתלם לקנות מכונית משומשת.

אבל מה שנכון בתיאוריה מתברר כלא פשוט כלל במציאות ובדרך למציאת משומשת ראויה, מעבר לבזבוז הזמן בחיפושים אחריה, לא פעם פוגשים בסוחרים סמויים, ברכבים שבניגוד לטענת המוכר עברו קצת יותר מ”דפיקה קלה בחניה” ובעוד הרבה מכוניות שפשוט לא תוחזקו כראוי.

מכיוון שכמעט כל אחד מאיתנו חווה או שמע סיפורי זוועה על שוק המשומשות, הרבה אנשים מחליטים מראש לוותר על קניית משומשת, לא לקחת סיכונים, לעשות מאמץ, לשבור חסכון ולקנות רכב חדש מהיבואן. ו.. להיות שקטים ורגועים.

דרך חדשה ובטוחה לרכישת מכונית משומשת

מסתבר שיש כיום דרך אחרת המאפשרת לקנות מכונית משומשת וגם להיות בטוחים שעשיתם עסקה מצוינת ורכשתם רכב שיוכל לשמש אתכם לאורך זמן ללא הפתעות מיותרות.
הכירו את טויוטה סלקט – הדבר הקרוב ביותר למכונית חדשה בשוק הרכב הישראלי.

קורולה. רכב יד שניה רוכשים בטויוטה סלקט

ב”יוניון מוטורס”, יבואנית טויוטה בישראל, החליטו להקים פלטפורמה לקניה ולמכירה של רכבים משומשים מבית המותג, ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים של החברה בכל תחום, החליטו גם כאן לא לעגל פינות ולהעניק ערך מוסף ללקוחות שייעזרו בשירות החדש.

כ-155 בדיקות קפדניות ומקיפות לכל רכב

מדובר בפלטפורמה שנבנתה ופותחה על פי הסטנדרטים הגבוהים של טויוטה אירופה, כאשר כל צוות טויוטה סלקט מקצועי ומיומן וקבל הסמכה מיוחדת של טויוטה אירופה. הצוותים המקצועיים הללו מטפלים בכל רכב מיד שניה בצורה קפדנית ביותר. כל רכב עובר לא פחות מ-155 בדיקות שונות ורק רכבים שעברו בהצלחה את כל התהליך, לא עברו תאונות בעלות משמעות בעברן וטופלו על פי הוראות היצרן במערך השירות המורשה של טויוטה, מתקבלים ל”טויוטה סלקט” וזוכים לתגית “Certified”. בנוסף, זוכה כל רכב בנזין או דיזל לאחריות מלאה של היבואן לשנה או 20 אלף ק”מ, בעוד שרכבים היברידיים מקבלים לא פחות מאחריות יבואן לשנתיים או ל- 30 אלף ק”מ, כולל על הסוללה.

אחריות מלאה

אחרי למעלה משני עשורים בשוק הרכב הישראלי, ב”יוניון מוטורס” בטוחים לחלוטין באיכות הגבוהה של מכוניות המותג ובניגוד ליבואנים אחרים, חברות ליסינג או מגרשי טרייד אין מסויימים, המציעים אחריות קצרה יותר ומוגבלת מאוד בהיקפה לרכבים משומשים בני מקסימום שנתיים-שלוש, בטויוטה סלקט מתקבלות ונהנות מאחריות מלאה גם מכוניות בנות 8 שנים או כאלו שעברו אפילו 160 אלף קילומטרים.

במהלך תקופת האחריות הרוכשים, בדומה לרוכשי מכוניות חדשות, יהנו גם משירות “טויוטה בדרכים” הזמין 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע וכולל מוקד טלפוני ושירותי דרך לסיוע מיידי במקרה של תאונה או של תקלה שמונעת את המשך הנסיעה.

תהליך השבחה מקיף – למה הכוונה?

במערך סלקט לא מסתפקים רק בבחינת מצבו של הרכב המשומש בעת קבלתו,  ולפני המכירה ללקוח הרכבים עוברים תהליך השבחה קפדני – מטיפולים שוטפים וניקוי יסודי, דרך החלפת חלקים מתבלים כמו רפידות בלם ועד לתיקוני פחחות קלים כדי להעניק לרכב מראה של  “ממש כמו חדש”.

במקביל, בטויוטה סלקט לא מנסים להסתיר דבר מאחורי המראה הנוצץ וקיימת שקיפות מלאה לגבי היסטוריית הטיפולים והתיקונים שבוצעו במהלך כל חייו של כל רכב המוצע למכירה.

אפשרויות הרכישה בסוכנויות

כדי לחזק את המחויבות ואת הקשר עם הלקוחות, ב”יוניון מוטורס” החליטו שלא להקים מגרש מכירות ארצי מרכזי אלא להציע את הרכבים למכירה “קרוב לבית” בסוכנויות המשנה של טויוטה בכל רחבי הארץ.

בנוסף, כדי לקנות מכונית בטויוטה סלקט לא חייבים לבוא עם כל הכסף ביד, ובדומה לעסקאות מימון המוצעות בעת רכישת מכוניות חדשות, ניתן לרכוש גם רכבים משומשים בפריסת תשלומים המותאמת לצרכי הרוכש, תנאי אשראי נוחים במיוחד, ריבית אטרקטיבית מאוד ועם ליווי בנקאי מלא.

מה לגבי מוכרי הרכבים עצמם?

בטויוטה סלקט לא מסתכלים רק על הרוכש, אלא יודעים להיות הוגנים גם כלפי מי שמעוניינים למכור את הטויוטה שלהם או להשתדרג לחדשה. מי שעומד בסטנדרטים של “טויוטה סלקט” והקפיד לשמור על רכבו במהלך השנים יקבל תמורה כספית ראויה ומכובדת, זאת בניגוד למגרשי מכוניות אחרים בהם מוצעים לא פעם למוכרים מחירים נמוכים ומביכים בתואנות שונות ומשונות.

קנייה בטוחה ואמינה

גם בימים בהם שוק המשומשות מוצף וסובל מביקושים ומחירים נמוכים, דווקא רכבי טויוטה נחשבים למוצר חם ומבוקש בשוק המשומשות ולקניה בטוחה המבטיחה אמינות מופלגת ושמירה מצוינת על ערך לאורך זמן. רכישה מ”טויוטה סלקט” מבטיחה שתשימו את הידיים על טויוטה מצוינת, אמינה, בדוקה עם המוניטין של המותג היפני והאחריות של היבואן המקומי,  ובכך מאפשרת במחיר של מכונית משומשת לקבל את הדבר הקרוב ביותר למכונית חדשה.

X

לפרטים נוספים
מנציג/ת טויוטה סלקט

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות