טרייד אין רכב

כך תרוויחו מכל העולמות


קל, פשוט ובטוח – לשדרג את הרכב לדגם חדיש יותר בעסקת טרייד-אין עם שורה ארוכה של יתרונות והרבה שקט נפשי. מחפשים טרייד אין לרכב שלכם? הכתבה הזו תעשה לכם סדר

מדינת ישראל משקיעה אמנם רבות בפיתוח תשתיות, אבל נכון לעכשיו בהיעדר תחבורה ציבורית ברמה גבוהה, הרכב הפרטי הוא עדיין אמצעי התחבורה החשוב ביותר. לרובנו יש מערכת יחסים קרובה עם הרכב שלנו, שכן אנו מבלים בו מדי יום שעות ארוכות. עם זאת, פעם בכמה שנים מגיע הרגע בו צריך להחליף את הרכב ולקנות אחר, משודרג וחדש יותר.

שני צידי המטבע

מצד אחד זה מסעיר ומרגש – לבחור ולקנות רכב חדש, בטיחותי ומאובזר יותר. אבל מהצד האחר, זה שרובנו חווים אותו, השדרוג לרכב חדש יותר כרוך בלא מעט סטרס: הרבה כסף עומד על הפרק, צריך להפטר מהרכב הישן לפני שקונים את החדש יותר, להתחיל להתרוצץ בין מכוני בדיקה לבנקים וסניפי דואר וביטוח, להתמקח, לדאוג שאף אחד לא “עובד”עלינו – בקיצור, מדובר בכאב ראש לא קטן.

החדשות הטובות הן שיש פתרון קל, פשוט, מהיר ובטוח לכאב הראש הזה. החדשות הטובות עוד יותר הן שאפשר לשדרג את הרכב הישן לא רק לרכב חדש, אלא גם לרכב משומש “כמו חדש”, באופן משתלם ונטול דאגות, באחריות!

טויוטה סלקט, שהיא הפלטפורמה של יוניון מוטורס  (היבואנית הרשמית של טויוטה לישראל) למכירת רכבי יד שניה, מציעה רכבי טויוטה משומשים  אשר לאחר בדיקות והשבחה נמכרים כמו רכבים חדשים ועם אחריות היבואן.. בטויוטה סלקט ניתן פשוט לבחור את הרכב אותו רוצים, לקבל שירותי מימון, וכן לבצע עסקאות טרייד אין אטרקטיביות ומשתלמות.

 טרייד אין לרכב – האלטרנטיבה הפשוטה ביותר

קוראים לזה “טרייד-אין” והמשמעות היא פשוטה מאוד. כשקונים רכב חדש או רכב יד שניה מה עושים עם הרכב הישן? אפשר כמובן למכור את הרכב הישן בשוק הפרטי, אבל יש לזכור שזה כרוך בפרסום מודעה, מענה לעשרות טלפונים, התמודדות עם סוחרי רכב, התמקחות עם קונים פוטנציאליים והתרוצצות למכוני בדיקה. זה לא רק יקר, זה גם דורש לא מעט זמן. במקום זה, אפשר להגיע לסוכנות מורשית טויוטה לקבל הצעת מחיר על הרכב הישן, ובתמורה המתקבלת ממכירתו, להשתמש לרכישת רכב חדיש יותר ועם אחריות יבואן בטויוטה סלקט. כך, עושים עסקת טרייד אין לרכב (Back-to-back) מהירה ופשוטה.

קונים רכב משומש – ממה אנחנו חוששים?

במקום הרכב הישן בוחרים ברכב חדש או ברכב משומש חדיש יותר, וגם כאן לעסקת טרייד אין יד שניה בסוכנות מורשית של היבואן הרשמי יש יתרונות רבים. החשש הגדול ביותר של רובנו כשאנו רוכשים רכב משומש הוא ש”יעבדו עלינו” – שימכרו לנו רכב במצב לא טוב או רכב שעבר תאונה, שהקילומטראז’ שלו לא יהיה אמיתי – בסוכנות המורשית של היבואן הרשמי, החשש (המוצדק) הזה והמתח שמתלווה אליו אינם קיימים כלל. שקט נפשי, כבר אמרנו? שקיפות, כבר אמרנו?

 בטויוטה סלקט ניתן לרכוש רכב יד שניה ולקבל זיכוי על הרכב הישן שלך במסגרת עסקת טרייד אין. הרכבים המוצעים בטויוטה סלקט הם בני עד 8 שנים או בעלי נסועה של עד 160,000 ק”מ, כל הרכבים מוצעים בשקיפות מלאה עם היסטוריית טיפולים מלאה.

זאת ועוד, כל רכב עובר 155 בדיקות שונות כדי לוודא שהוא במצב תקין, וכן הליך השבחה מקיף ע”י צוותים מקצועיים שהוכשרו ע”י היצרן כדי להביא אותו למצב “כמו חדש”. הודות לכל אלו, בטויוטה סלקט כל רכב זוכה לאחריות יבואן הכוללת גם מוקד שירות 24/7 – רכישת רכב משומש בשוק הפרטי פשוט לא יכולה להתחרות בכל היתרונות הללו.

וזה לא הכול…

יש אם כן דרך קלה למכור את הרכב הישן, וגם דרך בטוחה לרכוש רכב יד שנייה איכותי, עם אחריות. אבל לעסקת טרייד-אין יש יתרונות נוספים. על מנת להקל על תהליך המכירה והרכישה, כל השירותים מרוכזים במקום אחד כדי שתוכלו להגיע עם הרכב הישן ולצאת עם רכב חדיש יותר מהר ככל האפשר.

 בטויוטה סלקט מציעים ללקוחות גם שירותי מימון כדי לחסוך את ההתרוצצות בין בנקים וחברות אשראי. ניתן לשלם מקדמה נמוכה (ולהשתמש בתמורה ממכירת הרכב הישן), לפרוס את התשלומים וליהנות מריבית אטרקטיבית.

טרייד אין רכב - עם טויוטה מחדשים רכב בקלות.

לשדרג לרכב יד שניה – באחריות

רכבי טויוטה ידועים ומוכרים בכל בית הודות לטכנולוגיה המתקדמת ולאמינות האגדתית שלהם, מה שהופך אותם לפופולריים במיוחד כרכבי יד שניה. זאת ועוד, האיכות והאמינות של רכבי טויוטה עוזרים להם לשמור על ערכם טוב לאורך השנים. המסקנה המתקבלת היא שאם רוצים לשדרג לרכב יד שנייה איכותי, שיחזיק לאורך זמן, טויוטה הינה בחירה מתבקשת. ואם טויוטה, אז מה יותר טבעי מאשר לרכוש ישירות מהיבואן הרשמי, ליהנות מראש שקט, ביטחון ומאחריות יבואן, וכמובן גם מהטויוטה החדישה שקניתם, לאורך זמן.

קראו עוד: איך לקנות רכב יד שניה ולהישאר בחיים

קראו עוד: איך בוחרים מכוניות מיני יד שניה

 

X

לפרטים נוספים
מנציג/ת טויוטה סלקט

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות