מעניין מאד

עיתון מיוחד
טויוטה תמונה

טויוטה היא יצרנית הרכב הגדולה ביותר בעולם. מאז הקמתה ב-1937 ייצרה טויוטה למעלה מ-200 מיליון מכוניות בכל חמשת היבשות וכיום היא משווקת מכוניות ביותר מ-170 מדינות ומעסיקה מעל 300,000 עובדים ברחבי העולם.

חברת טויוטה עוצבה על בסיס ערכים ועקרונות מנחים המאפשרים לה לייצר כלי רכב אמינים, לפתח מוצרים איכותיים וחדשניים באופן עקבי, ולעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה והאיכות. חתירה לאיכות ללא פשרות, שיפור מתמיד למען שביעות רצון הלקוח, עבודת צוות תוך אחריות אישית, יושרה והגינות הם כמה מהעקרונות המרכזיים שמלווים את טויוטה מאז הקמתה ומנחים אותה בכל שלבי הפיתוח והייצור. במסגרת ערכים אלה, ממשיכה טויוטה לחזק את מערך הדגמים שלה באמצעות שילוב בין מכוניות ירוקות ידידותיות לסביבה המעניקות גם חוויית נהיגה מהנה. טויוטה מחויבת להפוך את הטכנולוגיה ההיברידית לזמינה בכל מערך הדגמים שלה, והציבה לעצמה כיעד לעשות זאת עד לסוף העשור הנוכחי

תהליך הייצור

dddd

שיטת הייצור הייחודית של טויוטה המתמקדת  באיכות חסרת פשרות ובהצבת הלקוח במקום הראשון, הובילה למהפכה בענף הרכב וייצבה את טויוטה כאחת החברות המצליחות בעולם. תהליך הייצור של toyota, המוכר לעתים גם כשיטת "הייצור הרזה" או "בדיוק בזמן" (just-in-time) הוא תהליך מוערך הנלמד ברחבי העולם. תהליך הייצור של toyota, השם דגש על שיפור מתמיד, על חשיבות מחויבותם של העובדים יחד עם האיכות חסרת הפשרות, זכה להכרה מצד תעשיית הרכב הגלובלית והפך לתו תקן אמיתי.טויוטה משווקת בישראל בלעדית על ידי חברת יוניון מוטורס. לחברת יוניון מוטרס 28 סוכנויות משנה ברחבי הארץ ואולם תצוגה ראשי הנמצא ברחוב יגאל אלון בתל אביב. סוכנויות המשנה של טויוטה פועלות בשיתוף מלא לאורך שנים רבות, בהתאם לסטנדרטים המקצועיים המחמירים והמקיפים של טויוטה העולמית תהליך הייצור של toyota, המוכר לעתים גם כשיטת "הייצור הרזה" או "בדיוק בזמן" (just-in-time) הוא תהליך מוערך הנלמד ברחבי העולם. תהליך הייצור של toyota, השם דגש על שיפור מתמיד, על חשיבות מחויבותם של העובדים יחד עם האיכות חסרת הפשרות, זכה להכרה מצד תעשיית הרכב הגלובלית והפך לתו תקן אמיתי.טויוטה משווקת בישראל בלעדית על ידי חברת יוניון מוטורס. לחברת יוניון מוטרס 28 סוכנויות משנה ברחבי הארץ ואולם תצוגה ראשי הנמצא ברחוב יגאל אלון בתל אביב. סוכנויות המשנה של טויוטה פועלות בשיתוף מלא לאורך שנים רבות, בהתאם לסטנדרטים המקצועיים המחמירים והמקיפים של טויוטה העולמית.

hidden